Agenda – The stuff
Sierpień 31, 2016

Agenda

PRELEGENCI

Maciej Morawski – kierownik zakładu Błonie, odpowiedzialny za projektowanie, produkcję i promocję zegarków Błonie.

Legendarna marka Błonie jako jedyna w Polsce produkowała zegarki naręczne w latach 60′ ubiegłego wieku. W 2014 roku nastąpiła reaktywacja firmy i na rynek weszły nowe modele zegarków inspirowanych polską historią i tradycją zegarmistrzowską. Błonie to odświeżona marka i przywrócony do życia symbol narodowy.

Łukasz Gątnicki – twórca Neurointuicji, który podczas prelekcji odpowie na pytania:

1. Jak odnaleźć swoją drogę?
2.Jak żyć w równowadze?
3. Co sprawia, że mężczyzna oddala się od poczucia swojej wartości i męskości? 

Karolina Czyżowska – dietetyk kliniczny z zawodu i z zamiłowania. Specjalizuje się w żywieniu osób ze schorzeniami cywilizacyjnymi, głownie autoimmunologicznymi, bazując przede wszystkim na wynikach badań i nietolerancjach pokarmowych. Karolina stale się rozwija i poszerza swoją wiedzę poprzez ciągły udział w licznych kursach i konferencjach. Podczas wykładu powie o trendach dietetycznych wśród mężczyzn.

Rafał Palowski – projektant i twórca sprzętu turystycznego w firmie Lesovik. Promotor hamakowania jako metody na odkrycie nieznanych uroków natury. W czasie prelekcji opowie czym jest współczesny hamak turystyczny, jak szybko i łatwo zorganizować najwygodniejszy nocleg wśród drzew i pokaże konkretne przykłady biwaków możliwych tylko dzięki użyciu hamaków.

Marta Rosłaniec – Managerka klubu golfowego w Sobieniach Królewskich, opowie dlaczego warto grać w golfa, jak zacząć i jak to może przełożyć się realnie na rozwój własnego biznesu. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że golf jest naprawdę dla wszystkich i jest niedrogi. Poza tym jest to wspaniałe narzędzie do nawiązywania nowych relacji biznesowych.

Octavia – Artystka pochodzi z Polski, ale żyje i pracuje także w Londynie. Jak sama mówi: “Robiłam w życiu wiele rzeczy ale zawsze przed i po była muzyka.” Jest piekielnie utalentowaną piosenkarką – posiada skalę głosu obejmującą ponad cztery oktawy, pisze zarówno muzykę jak i teksty. Podczas eventu przedstawi premierowy singiel “Plus Minus Infinity”, który został nagrany, wyprodukowany oraz wydany przez brytyjskiego wydawcę. Zapowiada nowy album artystki, przy którym udzielają się muzycznie artyści znani są ze współpracy m.in. z Amy Winehouse.

  


WYSTAWCY